Ohlášky na 6. neděli v mezidobí

Rekonstrukce obličeje svatého Valentina

V pondělí 14. února památka sv. Valentýna, biskupa a mučedníka.

Příští neděle 7. v mezidobí. Sbírka bude přeznačena na humanitární aktivity církve (tzv. Svatopetrský haléř). V loňském roce bylo v litoměřické diecézi vybráno 100 236,- Kč

Každý pátek po Mši svaté (asi kolem 18:00) je v kapli Narození Panny Marie tichá adorace Nejsvětější Svátosti. Každý může přijít k modlitbě.

Po každé nedělní Mši svaté je setkání farníků na faře. Tvoříme farní rodinu. Je to příležitost k setkání a poznávání se. Nebojte se přijít!

Připomínám o novém čísle týdeníku Světlo, který si můžete vzít domů, přečíst a třeba i někomu věnovat.