Ohlášky na 1. neděli postní

Sv. Jan z Boha

Sv. Jan z Boha

V pondělí 7. března připomínka sv. Perpetuy a Felicity, mučednic.

V úterý 8. března připomínka sv. Jana z Boha.

Ve středu 9. března připomínka sv. Františky Římské, řeholnice.

Ve čtvrtek 10. března připomínka sv. Jana Ogilvie, kněze a mučedníka.

Příští neděle je 2. neděle postní. Sbírka bude přeznačena na podporu setkání mládeže v Hradci Králové a Lisabonu. Je rovněž výročním dnem zvolení papeže Františka, pamatujme na něho v našich modlitbách.

Postní doba nás vybízí k obrácení skrze modlitbu, půst a almužnu. Ale také k rozjímání o utrpení našeho Spasitele Ježíše Krista. Proto každý pátek v 17:00 bude pobožnost křížové cesty, v kostele sv. Jakuba. Poté bude Mše svatá.

Sbírka z minulé neděle na pomoc Ukrajině byla ve výši 9125,- Kč

Příspěvek byl publikován v rubrice ohlášky a jeho autorem je Miroslav Hlavnička. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.