Ohlášky na 30. neděli v mezidobí

V úterý 31. října nezávazná památka svatého Wolfganga, biskupa.

Ve středu 1. listopadu slavnost Všech svatých.

Ve čtvrtek 2. listopadu vzpomínka na všechny věrné zemřelé. Mše svatá bude v 17:30 na hřbitově. Poté svěcení hrobů.

V pátek 3. listopadu nezávazná památka svatého Martina de Porres, řeholníka. První pátek v měsíci. Po Mši svaté pobožnost k Nejsvětějšímu Srdci Páně.

V sobotu 4. listopadu památka svatého Karla Boromejského, biskupa. První sobota v měsíci. Po Mši svaté pobožnost k Neposkvrněnému Srdci Panny Marie.

V neděli 5. listopadu bude 31. neděle v mezidobí.

Sbírka z Misijní neděle vynesla 1809,- Kč. Byla odeslána na účet biskupství.

Ve středu odpoledne a ve čtvrtek po celý den je možno získat při návštěvě kostela plnomocné odpustky pro duše v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (svátost smíření, svaté přijímání, modlitba na úmysl svatého Otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.

Od 1. do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, pro duše v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

Příspěvek byl publikován v rubrice ohlášky a jeho autorem je P. Josef Jaroš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.